Ühine kogukonnaga ja aita kaasa!

Kui soovid olla kursis sellega, mis Estobuntu ümber toimub, siis selleks on sul mitu võimalust. Mõtle järele, mille vastu sa täpsemalt huvi tunned ja...

NB! Listidega liitumine on vaba, kuid rämpsposti suure hulga tõttu lubatakse listi ainult listi liikmete kirjad, st kõigepealt liitu listiga ja alles siis saada kiri, mitte vastupidi!

Estobuntu tegijad ootavad sind hea meelega nii nõu kui jõuga kaasa lööma. Aitamiseks ei pea üldse tingimata arvutiasjadest väga palju teadma - näiteks tõlkimine, testimine või kasutajajuhendite koostamine on väga oluline töö! Kui näiteks leiad Estobuntus vigu ning soovid, et nendele leitaks lahendus, siis anna neist teada arenduslehe veahalduses. Sealtsamast leiad ka juhiseid arenduses osalemiseks.

Oma toetusest võite anda märku ka Estobuntut puudutavat infot tuttavate ja sõprade hulgas levitades. Selgitava tekstina on hea viidata "Miks kasutada Estobuntut?" ja kampaanialehele "Küsi mult Linuxit!", kindlasti annab Estobuntust hästi aimu ka kuvaülekannete vaatamine. Lisaks on olemas hulk Estobuntu bännereid, mida oma lehele riputada.

Arendusest tõsisemalt huvitatutel soovitame tutvuda Estobuntu arenduslehel leiduva üldise infoga, Estobuntu kategooria artiklitega Pingviini vikist ja viimaste asjakohaste teemadega Pingviini foorumis.

Oma ideedest saad kirjutada Estobuntu listidesse, aga võid kirjutada ka otse Laurile ( laur ätt estobuntu punkt org ) ja ta aitab sul leida asja, millega kasulik olla ja maailma natuke paremaks muuta =)